18.59
Українці Португалії
РеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
 
Меню
 
Категорії
Статті [75]
Релігія [19]
Рara os falante de portugês [74]
Історичний календар [12]
 
Форма входу
 
Пошук
 
Партнери
  znimky.net tamada.lviv.ua Українська Правда Ансамбль Джерельце Українці Угорщини TopUA: Український хостинг Пластовий Портал - твоя віртуальна домівка Майдан Українські традиції Спілкуйся Українською Арт-Вертеп

   

     
    Статистика

    В онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Каталог статей
    На початок » Статті » Статті

    Заява Прем’єр-міністра Португальської Республіки Жозе Сократеша на Саміті “Україна - ЄС”.
     Я хочу почати з того, щоб публічно подякувати за гостинність і ту люб’язність, з якими український народ і українська влада, пан Президент прийняли нас тут, в Україні. І хочу також заявити про своє величезне задоволення – і я знаю, що всі члени нашої делегації мають це задоволення в зв’язку з тим, що нам вдалося взяти участь у Саміті, який має своєю метою поглиблення співпраці між Європейським Союзом та Україною.
     Це був робочий Саміт, і Саміт, досить-таки, важкий, вичерпний. Нам довелося проглянути всі галузі нашої співпраці. І всі ті царини, де ми будемо переглядати глибину нашої співпраці і набувати більших амбіцій. Це стосується і економіки, це стосується і такої чутливої сфери, як зовнішня політика, безпекова політика. Також того, що стосується питань енергетичних і питань візового режиму.
     Але найголовніше в цьому Саміті було, звичайно, досягнення компромісу між двома сторонами щодо розширеної угоди, яка буде підписана між ЄС та Україною, і яка, на наш погляд, надасть новий вимір, стане новою віхою в питаннях співпраці між Україною та ЄС.
      Я також мав нагоду описати для української делегації ті пріоритети, які має ЄС на найближчі місяці. Зокрема, я мав нагоду заявити про ту впевненість, яку ми маємо щодо роботи ЄС, для того, щоб досягти угоди про реформування. Міжурядова конференція має дуже позитивні результати, і ми переконані в тому, що ми будемо здатні завершити цю роботу вже в жовтні і протягом неформальної ради, яку ми зберемо на той час.
     Але цей Саміт і проведення Саміту саме в цей час також має певне політичне значення. Воно є досить зрозуміле для ЄС – це впевненість у демократичних процесах в Україні. І також впевненості в Україні і її здатності розвинути досягнуту політичну стабільність і досягнути конституційної ясності чи чіткості, які дадуть змогу підсилити демократичні процеси.
     Я переконаний, що Україні вдасться провести справедливі, відкриті вільні вибори, і саме ці вибори будуть черговим внеском у цей процес. Саме тому, пане Президент, я можу сказати, що цей Саміт був проведений дуже конструктивно і дуже успішно. На цьому я хочу завершити і ще раз подякувати українській стороні за такий теплий прийом і також за нагоду побути тут, у Києві, для того, щоб поглибити відносини між Україною та Європейським Союзом. Дуже вам дякую.
     
     
     
      Джерело:  Інформаційний вісник  Спілки Українців в Португалії "Українці в Португалії"
                                               10 випуск  жовтень 2007р.
     
     
    Категорія: Статті | Добавив: ukremigrantpt (11/10/07) | Автор: Інформаційний вісник
    Переглядів: 399 | Рейтинг: 0.0/0 |
    Всього коментарів: 0
    Добавляти коментарі дозволяється тільки для зареєстрованих користувачів.
    [ Реєстрація | Вхід ]

    Використання матеріалів дозволяється за умови посилання на "Українці Португалії"
    Copyright © "Українці Португалії". м. Лісабон 2007р.
    Спілка Українців в Португалії